02/21/2020
AnasayfaBASINDANMisafirlerini iftar yemeğinde ağırladı

Misafirlerini iftar yemeğinde ağırladı

İstanbul Bostancı, The Green Park Hotel’in havuz başında gerçekleşen iftar yemeğine 650 seçkin davetli katıldı. Gelen konukları kapıda Osmanlı giysileri ile gülsuyu dökerek karşılayan bayanlara, İstanbul Mehter Takımı müzikleriyle de eşlik etti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Protokol İmamları’ndan Şaban Coşkun’un iftar duası ve Yuşa Camii İmamı Hayrullah Sağır’ın ezan okumasıyla başlayan iftar yemeği sonrasında, Akdeniz Erbaş’ın seslendirdiği Dombra şarkısı geceye renk kattı.

Onur konuğu Harun Osmanoğlu’na plaketi Haydar Erdoğan taktim etti

İş, siyaset ve sahne dünyasından pek çok ünlü ismin katıldığı gecenin flaş konukları ise, son kuşak Osmanlı Şehzadeleri oldu. Gecede, Abdülhamid’in üçüncü kuşak torunu ve Türkiye’deki Hanedan Reisi kabul edilen Harun Osmanoğlu’na bir de plaket verildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yeğeni Haydar Erdoğan tarafından verilen plaketi almaktan ve bu geceye katılmış olmaktan dolayı çok memnun olduğunu dile getiren Osmanoğlu, “Tek dileğim bu güzel ülke bir daha kötü günler görmesin” oldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan mesaj

Cengiz Aygün’ün iftar davetine davetli olup da, başka programlar nedeniyle katılamayan isimler mazeretlerini bildirir mesajlar gönderdiler. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AK Parti Erzurum Milletvekili Efkan Ala, Mit Müsteşarı Hakan Fidan bu isimler arasındaydı.

Cengiz Aygün misafirleriyle yakından ilgilendi

Aynı zamanda Türk & Mogol İş Konseyi Başkanı olan bürokrat Cengiz Aygün İftar gecesinde konuklarıyla tek tek ilgilendi. Maldivler Baş Konsolosu Nihat Boytüzün, Tarım Başkanı Süleyman Demir, Emir Bilgin, Eski BDDK Başkanı Tevfik Bilgin, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Kadıköy Life Dergisi Sahibi Kadir Toprakkaya protokole ayrılan masalarda göze çarpan isimler arasında yer aldılar.

Utku Görkem Kırdemir fahri sunucuydu

Kral Grubu Haber Müdürü olan Utku Görkem Kırdemir’in, ‘Fahri Sunuculuk’ görevi üstlendiği gecede Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Eski BDK Başkanı Tevfik Bilgin, Turizm Duayeni ve Maldivler Baş Konsolosu Nihat Böytüzün, Avukat Mehmet Emin Nehrozoğlu, Can Tanrıyar,Cem Özer ve bugün annesini toprağa vermesine rağmen davete icabet eden Bahar Öztan göze çarpan isimler arasındaydı..

Darülaceze sakinleri bu senede şeref konuğu oldular

Cengiz Aygün tarafından geleneksel olarak her ramazan ayında gerçekleşen iftar yemeği’ne, Abdülhamid Han’ın yadigârı olan Darülaceze Müessesesi’nin sakinleri, bu sene 150 kişilik bir grup ile katıldı. Darülaceze sakinleri tamamen Cengiz Aygün tarafından organize edilerek otobüslerle iftara alınıp ağırlandıktan sonra tekrar yolcu edildiler.

CENGİZ AYGÜN / UÇAN KUŞ DERGİSİ

TAKİP EDİN:

Herkes safını bell

info@cengizaygun.com.tr

Bu Yazarı Değerlendir:
HİÇ YORUM YOK