02/18/2020
AnasayfaOKUR KÖŞESİVatanınıza yapılan bu saldırıya karşı ne yaptınız ?

Vatanınıza yapılan bu saldırıya karşı ne yaptınız ?

Selamunaleyküm değerli Ogün okurları, pek kıymetli arkadaşlarım, abilerim, ablalarım, kardeşlerim…

Darbe teşebbüsü cereyan ettikten hemen dakikalar sonra, başarılı olurlarsa eğer Türkiyenin gireceği hali hayal eden ve bundan büyük bir endişe üzüntü duyan, bunun olmaması için hemen darbeye karşı meydanlara koşan benden daha zeki benden daha mantıklı benden daha ilerde tahsile sahip benden daha çok siyaset bildiğinizi kabul ederek sizlere bir kaç sorum olacak.

1) Siz Kendinizi Bu Vatanın ( Annenin ) Bir Evlâdı olarak görüyormusunuz. ?

2)
Eğer görüyorsanız vatanınıza ( Annenize ) yapılan bu saldırıya karşı ne yaptınız ?

3)
Devlet adabına göre savaş esnasında vatanını ( Annesini ) savunmak için bir araya gelen neferlere kim oldukları hangi inanç ve mezhepte oldukları hangi siyasi ideolojilere sahip oldukları sorulmaz diye biliyorum. Sizler bizimki şöyle yaptı – bizim partimiz demişti  – aman ölenler zaten bizden değildi – bu bir tiyatro – aman Tayyip gitsin ne oluyorsa olsun demenin dışında ne yaptınız ?

4)
Hiç bir yanlış yoktur ki bir tokatla düzelmesin. Ülkemizde şu an görevde olan hükümetimizle beraber geçmişte iktidar olmuş tüm partilerin desteği – göz yumması – aldanmış olması sebebiyle yuvalanan bu terör örgütünden sadece şu anki hükümeti sorumlu tutup yapılanları meşru kılmaktan başka ne yaptınız.

5)
İki ağaç için meydanlara çıkıp esnafa kamu mallarına ve ülke ekonomisine zarar veren gruplara verdiğiniz desteği – 15 Temmuz gecesi canını hiçe sayarak tankın savaş uçağının mermilerin bombaların önüne siz daha rahat yaşayın namusunuza şerefinize zeval gelmesin diye atlayan Şehitler için ne yaptınız ?

Yanıtlar elbette ki vardır. Ama eminim boş ideolojik particilik ve boş demagoji dışında bir sunum söz konusu olmayacaktır tarafınızdan tarafıma. Bir şerefsiz bir haysiyetsiz bir kendini bilmez hasta ruhlu adi bir mahlûkat olan fetoşun peşinden giden, bu ülkenin ekmeğini yiyen suyunu içen havasını soluyan güruhların bu güzel memlekete ve güzel insanlarına yaptığı neyse, bunu alkışlayan bunu lanetlemek yerine nemalanmaya çalışan aptalca alğı operasyonlarına aldanıp dış ülkelere bunları İngilizce izah edenler sizlerde en az onlar kadar VATAN ( ANA ) HAİNİSİNİZ.

Bu ülke bu millet tarihe altın harfler ile adını yazdı. Hiç şüphesiz gelecek nesiller birilerinin kahpeliğini hatırlarken bir taraftanda Bu Vatanın Asil Evlatlarının yazdığı en şanlı tarihlerden birini yadedecek. 15 Temmuz 2016 2. İstiklal Mücadelesidir ve bu mücadeleyi Ataları gibi ZAFER ile sonuçlandıran bir nesilde olmaktan gurur duyarım. Vatanıma milletime bayrağıma Hhr daim şehadetleri dinimin temeli olan Ezan-ı Muhammed-i (s.a.v) ‘ye el uzatanların ellerini kıracak asil kan ve ruha sahip bir milletiz.

Akıllı olun Ey Haçlı Köpekleri Siyonist Bozuntuları…

Bizler Fatih Sultan Mehmet Han torunlarıyız. Öldü sandığınız ruh her daim genç olmakta.

Bizler sizlerin kökünü kazıyacak kadar iman gücüne sahibiz. Ancak; Sizin terör ile yaftaladığınız Dinimiz insan öldürmeyi haram kılmıştır. 

Kendi çöplüğünüzde kendi artıklarınızla uğraşın. Bize sizin oyunlarınız sökmez…

Ayrıca Cengiz Aygün beyefendiye bizlere okur köşesinde yer ayırdığı için teşekkür ederim.
Vahit Hakseven

TAKİP EDİN:

Afrika şuan paralel
Kapitalizme isyanım

info@cengizaygun.com.tr

Bu Yazarı Değerlendir:
HİÇ YORUM YOK