AnasayfaBASINDANBJK’lı işadamları Cengiz Aygün’ü başkan seçti

BJK’lı işadamları Cengiz Aygün’ü başkan seçti

Beşiktaşlı Sanayici ve İşadamları Derneği kongresinde yeni yönetim kurulu belirlendi.  Derneğin yeni başkanı işadamı Cengiz Aygün oldu.

Eski Devlet Bakanı Nurhan Tekinel’in başkanlığında toplanan divan kurulu İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından yeni yönetimi belirlemek için görüşmeleri başlattı.

Yeni yönetimin belirlendiği kongrede Beşiktaşlı Sanayici ve İşadamları Derneği’nin yeni Başkanı Cengiz Aygün olurken, yeni yönetim kurulu da belirlendi.

Derneğin Başkan Yardımcısı Ferhat Pazarbaşı, Genel Sekreter Cem Özer, Divan Kurulu Başkanı Nurhan Tekinel olurken, yönetim kurulu üyeleri de Ercüment Nefesoğlu, Okan Yiğit ve Ahmet Erkurtoğlu’dan oluştu.

Dernek Merkezinde düzenlenen kongrede; Nevin Özcan, Cengiz Aygün, Cem Özer, Ferhat Pazarbaşı, Ercüment Nefesoğlu, Seyit Ali İşeri, Bünyamin Erdoğan, Ahmet Erkurtoğlu, Murat Başlılar, Okan Yiğit, Yusuf Ziya Atay, Burhanettin Müküs, Lütfi Pazarbaşı, Cem Şenyuva, Korcan Atabay, Ahmet Kamil Erkam, Erdem İnal, Hasan Sancak, Tuncay Zafer, Bülent Yılmaz, Hasan Kömürcü, Gültekin Ertürk, Hakan Utkan, Alper Özer, Harun Özcan, Ali Can Atagür, Nurhan Tekinel ve Mehmet Muhittin Palazoğlu hazır bulundular.

Ferhat Pazarbaşı’dan görevi devri aldıktan sonra bir konuşma yapan Beşiktaşlı Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı Cengiz Aygün, Derneğin geçmişte yaptığı başarılı çalışmaları her zaman hayranlıkla izledim. İnşallah yeni dönemde mevcut projelere ek olarak yeni projelerle derneğin hizmet alanlarını genişletmeye çalışacağız. Beşiktaş ismine yakışır bir azimle projelerimizi tek tek uygulamaya geçireceğiz” diyerek geçmiş dönemde derneğe hizmet eden tüm yönetim kurulu üyelerine de teşekkür etti.

Derneğin üyeleri arasında sanat camiasından da birçok ünlü ismin yer alması nedeni ile isminin Beşiktaşlı İşadamları ve Sanatçılar Derneği olarak değiştirilmesi teklif edildi.

Beşiktaş jimnastik Kulübü ile yaptıkları anlaşma neticesinde Vodafone Arena’da gerçekleştirilecek olan 19 Mayıs şenlikleri için hazırlıklara başlama kararı alarak, ilerleyen günlerde tekrar bir araya gelmek üzere genel kurul toplantısı sona erdi.

TAKİP EDİN:
​Türkiye Varlık
Planlanan yeni 'Yüz

info@cengizaygun.com.tr

Bu Yazarı Değerlendir:
HİÇ YORUM YOK

YORUM YAP